Kavos aparatai kavinėms, restoranams ir viešbučiams. Nustebinkite svečius bei lankytojus neprilygstamu aptarnavimu ir pasitikite juos aukščiausios kokybės kava! Dr. Coffee kavos aparatai yra nepakeičiami pusryčių zonose, viešbučių vestibiulio baruose, kavinėse ir  restoranuose. Intensyvaus naudojimo savitarnos vietoms skirti Dr. Coffee kavos aparatai užtikrina aukštą našumą, nepriekaištingą kavos kokybę ir itin didelį funcionalumą. Pasinaudokite didelių kavos pupelių bei miltelių talpų teikiamais pranašumais ir padidinkite siūlomų gėrimų įvairovę, interaktyviame ekrane transliuokite reklamą ar informacinius pranešimus, o meniu pritaikykite individualiems ar sezoniniams poreikiams. Ruoškite arbatą ar pašildykite puodelius naudodami atskirą karšto vandens piltuvėlį. Patikimi Dr. Coffee kavos aparatai pagamins nuo 100 iki 300 gėrimų per valandą, todėl tinkamą sprendimą galės surasti kiek dideli viešbučiai, kavinės ar restoranai, tiek ir maži butikai bei apartamentai.

Kavos aparatas Dr. Coffee M12 Plus

2399,00

Kava nuo šiol su dar daugiau gerų emocijų. Spalvingą nuotaiką Jums ruošiant kavą dovanojantis M12 Plus sukurtas dar efektyviau gaminti sodraus aromato kavą su burnoje tirpstančia šilkine pieno puta. Pažangiausios technologijos, platus kavos gėrimų pasirinkimas, preciziškas kavos pupelių malimas ir itin tylus kavos aparato veikimas leidžia jį pritaikyti savitarnos, poilsio vietoms, dideliam ar vidutiniam biurui, mažai kavinei ar viešbučiui. Itin efektyvus M12 Plus su dar didesnėmis kavos pupelių bei tirščių surinkimo talpomis taupys Jūsų laiką, o užburiančio aromato tobulai paruošta kava sužavės net pačius išrankiausius. Minimalistinės išvaizdos kavos aparatas turi itin didelį – net 10,1 colių – jutiklinį ekraną su papildomu LED apšvietimu bei spalvą keičiančiu rėmeliu. Nuo šiol kavos ruošimas – tai spalvų žaismas Jūsų puodelyje ir, neabejotinai, daugiau šypsenų.

Kavos aparatas Dr. Coffee M12 Big Plus

2599,002859,00

Kava nuo šiol su dar daugiau gerų emocijų. Spalvingą nuotaiką Jums ruošiant kavą dovanojantis M12 Big Plus sukurtas dar efektyviau gaminti sodraus aromato kavą su burnoje tirpstančia šilkine pieno puta. Pažangiausios technologijos, platus kavos gėrimų pasirinkimas, preciziškas kavos pupelių malimas ir itin tylus kavos aparato veikimas leidžia jį pritaikyti savitarnos, poilsio vietoms, dideliam ar vidutiniam biurui, mažai kavinei ar viešbučiui. Itin efektyvus M12 Big Plus su dar didesnėmis kavos pupelių bei tirščių surinkimo talpomis taupys Jūsų laiką, o užburiančio aromato tobulai paruošta kava sužavės net pačius išrankiausius. Minimalistinės išvaizdos kavos aparatas turi itin didelį – net 10,1 colių – jutiklinį ekraną su papildomu LED apšvietimu bei spalvą keičiančiu rėmeliu. Nuo šiol kavos ruošimas – tai spalvų žaismas Jūsų puodelyje ir, neabejotinai, daugiau šypsenų.

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffeebar Plus

3199,003399,00

Maksimaliai efektyvus, patrauklus ir funkcionalus – būtent taip sukurtas kavos aparatas Coffeebar Plus, kuris ne tik paruoš kavą, arbatą ar karštą šokoladą, bet ir integruotame dideliame ekrane reklamuos Jūsų verslą ar produktus. Padidintos talpos kavos pupelių bei miltelių indais, atskiru vandens piltuvėliu, dviguba vandens siurblių bei dviejų momentinių kaitinimo elementų sistemomis aprūpintas Coffeebar Plus sužavės vartotojus savo funkcionalumu, produktyvumu bei patikimumu. Kompaktiškas ir elegantiškas kavos aparatas pagamins net 200 puodelių kavos per dieną, o platus nustatymų pasirinkimas nustebins net ir išrankiausius kavos gurmanus. Coffeebar Plus patikimai tarnaus ilgą laiką ir patenkins biurų, kavinių, restoranų, viešbučių, kavos salelių ar kitų komercinių vietų poreikius.

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Zone

4099,004349,00

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Zone yra sukurtas vertinantiems skanią kavą ir plačią gėrimų įvairovę. Aukščiausią kavos kokybę garantuoja net 21 g talpos kavos ruošimo kamera, o nepralenkiamą gėrimų įvairovę – dvigubi miltelių indai, garų vamzdelis ir atskiras karšto vandens piltuvėlis. Ruoškite aukščiausios kokybės kavą, karštą šokoladą, chai ar ką tik panorėsite. Sušildykite puodelį karšto vandens piltuvėliu – ruoškite arbatą ar sultinį. O jei norite dar daugiau, įmontuotas garų vamzdelis leis pasijusti tikra barista ir kurti šedevrus latte puodelyje. Pakelkite kavos ruošimo patirtį į naujas aukštumas ir mėgaukitės puikia kava su nuostabia pieno puta! Dr. Coffee Coffee Zone – tai tobulas pasirinkimas HORECA segmento atstovams bei stambiems biurams.

Profesionaliam naudojimui skirtas Dr. Coffee Coffee Zone užtikrina aukštą efektyvumą bei itin stabilų, net 200 puodelių per dieną našumą.

 

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Center

4099,00

Nuo šiol tobulai paruošta kava mėgautis – dar paprasčiau. Pristatome jums išmanųjį – itin lengvai prižiūrimą ir gėrimų įvairove nustebinsiantį automatinį Dr. Coffee kavos aparatą Coffee Center. Tai modernus, elegantiškas, tobulai savitarnos zonoms pritaikytas profesionalus kavos aparatas, sukurtas užtikrinti neprilygstamą gėrimų įvairovę ir patogų bei lengvą naudojimą. Itin gausų gėrimų pasirinkimą garantuoja ne tik didelė kavos pupelių talpą, bet ir papildomai integruoti net 3 miltelių indai, iš kurių be jokio vargo paruošite tobulą kavą, arbatą, karštą šokoladą, chai latte, mačią (angl. matcha) ir visus kitus įmanomus gėrimus iš kavos pupelių, miltelių ir (ar) su pagardais. Stilingas ir inovatyvus Coffee Center – tai puikus pasirinkimas visiems HORECA segmento atstovams ar dideliems biurams, keliantiems ypač aukštus reikalavimus kavos kokybei bei norintiems palepinti savo darbuotojus, svečius ir klientus neįtikėtinai plačiu gėrimų pasirinkimu. Kavos aparatas rekomenduojamas verslams, kurių kasdienis poreikis sudaro 200 kavos puodelių.

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW

4899,00

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW yra sukurtas greitai ir efektyviai ruošti plačią kavos bei gėrimų su pagardais įvairovę – nuo tradicinės espreso ar kapučino kavos iki moka (mocha) ar kakavos. Nepralenkiamą kavos aromatą bei aukštą našumą užtikrina 21 g talpos kavos ruošimo kamera, du naujos kartos kavos malūnai bei dvigubi boileriai, o platų gėrimų pasirinkimą – miltelių modeliai, šviežio pieno funkcija bei karšto vandens piltuvėlis. Išskirtiniai kavos aparato Dr. Coffee F200 MPW bruožai – tai stabili kavos ekstrakcijos kokybė, didelis gėrimų paruošimo greitis, naujoviška šaltos kavos funkcija bei išmani temperatūros kontrolės sistema.

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW yra rekomenduojamas verslams, kur per dieną išgeriama apie 200 puodelių gėrimų.

Kavos aparatas Dr. Coffee F3 Plus

5499,00

F3 Plus – tai visiškai naujos kartos profesionalus komercinis modelis, kuris pasižymi dar didesniu efektyvumu, funkcionalumu bei itin greita gėrimų gamyba. Vos vienas prisilietimas prie spalvoto jutiklinio ekrano – ir karšta ar šalta pieno puta bus paruošta! Lyg profesionalaus kavos ruošimo meistro šedevrams gaminti sukurtas F3 Plus paruoš tiek karštus, tiek šaltus kavos gėrimus, o taip pat karštą šokoladą ir net šaltą pieno putą. F3 Plus integruoti du keraminiai kavos malūnai, dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema bei dvigubi vandens siurbliai užtikrina aukštą našumą bei neprilygstamą kokybę, o pažangios technologijos, papildomos pupelių bei ingredientų talpos – platų gėrimų pasirinkimą. Visais atžvilgiais išskirtinis F3 Plus rekomenduojamas kavinėms, salelėms, viešbučiams, kepykloms, parduotuvėms ir kitiems verslams, kurių kasdienis poreikis – apie 300 kavos puodelių.

Kavos aparatas Dr. Coffee F12 Big Plus

1999,00

Dr. Coffee F12 Big Plus. Atskleiskite kavos aromato paslaptį! Elegantiškas, rafinuoto dizaino F12 modelis – tai Dr. Coffee pasididžiavimas, kuris papuoš net įmantriausią interjerą ir patrauks Jūsų dėmesį dėl itin aukšto našumo ir plataus funkcionalumo. Pažangiausiomis technologijomis, dviguba vandens siurblio sistema ir itin didelėmis talpomis aprūpintas superautomatas pagamins daugybę skirtingų kavos gėrimų ir visiškai patenkins biurų, kepyklų, VIP, poilsio bei savitarnos zonų poreikius.

Kavos aparatas Dr. Coffee F2 Plus

6399,00

Stulbinančiai efektyvus, modernaus dizaino ir geriausių technologinių sprendimų derinys – tai naujasis kompaktiškas Dr. Coffee F2 Plus. Sukurtas patenkinti kiekvieno kavos gurmano įgeidžius ir nustebinti jus savo kokybe bei konkurencingomis savybėmis.
Geriausi technologiniai sprendimai – du kavos malūnai su keraminėmis girnomis, itin galingi dvigubi vandens siurbliai, dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema bei 21 g kavos virimo kamera leis reguliuoti ekstrakcijos procesą ir garantuos gardžią ir kvapnią aukščiausios kokybės kavą. Inovatyvi pieno plakimo sistema ir dvigubi pupelių bei miltelių indai padės sukurti daugybę įvairių gėrimų, patenkinsiančių kiekvieno jūsų kliento poreikius. Nuo patvaraus kavos ruošimo bloko iki patogaus 10.1 colių jutiklinio ekrano – kiekviena šio kavos aparato detalė yra pagaminta taip, kad garantuotų nepaprastą efektyvumą. Kompaktiškas kavos aparatas Dr. Coffee F2 Plus ras vietos net siauriausioje erdvėje ir yra puikus pasirinkimas kepyklėlėms, kavinėms, restoranams, viešbučiams, dideliems biurams bei kitoms, aukščiausios gėrimų kokybės siekiančioms įmonėms, kurių kasdienis poreikis sudaro 300 kavos puodelių.