Kavos Aparatai Biurams + Įmonėms + Ofisams. Atskleiskite kavos aromato paslaptį ir mėgaukitės puikia kava su karšta ar šalta šilkine pieno puta. Kavos aparato biurui paskirtis – gaminti plačią gėrimų įvairovę skitringus poreikius turintiems žmonėms. Dr. Coffee  siūlomi kavos aparatai pasižymi aukštu našumu, talpiais kavos bei vandens rezervuarais, stilingu dizainu bei patogiais dideliais jutikliniais ekranais.

Kavos aparatas Dr. Coffee C12

1349,00

Kavos aparatas Dr. Coffee C12 – tai pažangiausias C serijos flagmanas, sukurtas ir ištobulintas pamaloninti nedidelio biuro darbuotojus aukščiausios kokybės kava, tarsi ją būtų paruošusi barista geriausiame kavos restorane. Sujungus geriausias namams skirto C11 modelio savybes su papildomais našumą didinančiais sprendimais C12 modelis patenkins nedidelio biuro kavos mylėtojų poreikius nepertraukiamai ruošiant aukščiausios kokybės kavą.

Efektyvus šilumos išskaidymas, dvigubai talpesnis vandens rezervuaras, aukštesnis nulašėjimo padėklas ir patobulintas dizainas  – tai ne tik praplėstos geriausios C11 ir su papildomais, verslo poreikiams pritaikytais moduliais sujungtos C12 modelio techninės galimybės, tai daug didesnis vartojimo patogumas bei kavos gėrimų ruošimo efektyvumas.

Modernus minimalistinio dizaino kavos aparatas Dr. Coffee C12 veikia itin tyliai, taip užtikrindamas malonumą mėgautis kokybiška kava neblaškant kolegų biure dėmesio, o paprasta priežiūra užtikrina kasdienį patogumą geriant nepriekaištingos kokybės kavą jūsų biure. 15-os skirtingų receptų pasirinkimas bei individualiai pritaikomi 8 vartotojų profiliai – tai išskirtinis dėmesys kiekvieno kavos gurmano poreikiams.

Kavos aparatas Dr. Coffee M12 Plus

2399,00

Kava nuo šiol su dar daugiau gerų emocijų. Spalvingą nuotaiką Jums ruošiant kavą dovanojantis M12 Plus sukurtas dar efektyviau gaminti sodraus aromato kavą su burnoje tirpstančia šilkine pieno puta. Pažangiausios technologijos, platus kavos gėrimų pasirinkimas, preciziškas kavos pupelių malimas ir itin tylus kavos aparato veikimas leidžia jį pritaikyti savitarnos, poilsio vietoms, dideliam ar vidutiniam biurui, mažai kavinei ar viešbučiui. Itin efektyvus M12 Plus su dar didesnėmis kavos pupelių bei tirščių surinkimo talpomis taupys Jūsų laiką, o užburiančio aromato tobulai paruošta kava sužavės net pačius išrankiausius. Minimalistinės išvaizdos kavos aparatas turi itin didelį – net 10,1 colių – jutiklinį ekraną su papildomu LED apšvietimu bei spalvą keičiančiu rėmeliu. Nuo šiol kavos ruošimas – tai spalvų žaismas Jūsų puodelyje ir, neabejotinai, daugiau šypsenų.

Kavos aparatas Dr. Coffee M12 Big Plus

2599,002859,00

Kava nuo šiol su dar daugiau gerų emocijų. Spalvingą nuotaiką Jums ruošiant kavą dovanojantis M12 Big Plus sukurtas dar efektyviau gaminti sodraus aromato kavą su burnoje tirpstančia šilkine pieno puta. Pažangiausios technologijos, platus kavos gėrimų pasirinkimas, preciziškas kavos pupelių malimas ir itin tylus kavos aparato veikimas leidžia jį pritaikyti savitarnos, poilsio vietoms, dideliam ar vidutiniam biurui, mažai kavinei ar viešbučiui. Itin efektyvus M12 Big Plus su dar didesnėmis kavos pupelių bei tirščių surinkimo talpomis taupys Jūsų laiką, o užburiančio aromato tobulai paruošta kava sužavės net pačius išrankiausius. Minimalistinės išvaizdos kavos aparatas turi itin didelį – net 10,1 colių – jutiklinį ekraną su papildomu LED apšvietimu bei spalvą keičiančiu rėmeliu. Nuo šiol kavos ruošimas – tai spalvų žaismas Jūsų puodelyje ir, neabejotinai, daugiau šypsenų.

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffeebar Plus

3199,003399,00

Maksimaliai efektyvus, patrauklus ir funkcionalus – būtent taip sukurtas kavos aparatas Coffeebar Plus, kuris ne tik paruoš kavą, arbatą ar karštą šokoladą, bet ir integruotame dideliame ekrane reklamuos Jūsų verslą ar produktus. Padidintos talpos kavos pupelių bei miltelių indais, atskiru vandens piltuvėliu, dviguba vandens siurblių bei dviejų momentinių kaitinimo elementų sistemomis aprūpintas Coffeebar Plus sužavės vartotojus savo funkcionalumu, produktyvumu bei patikimumu. Kompaktiškas ir elegantiškas kavos aparatas pagamins net 200 puodelių kavos per dieną, o platus nustatymų pasirinkimas nustebins net ir išrankiausius kavos gurmanus. Coffeebar Plus patikimai tarnaus ilgą laiką ir patenkins biurų, kavinių, restoranų, viešbučių, kavos salelių ar kitų komercinių vietų poreikius.

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Zone

4099,004349,00

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Zone yra sukurtas vertinantiems skanią kavą ir plačią gėrimų įvairovę. Aukščiausią kavos kokybę garantuoja net 21 g talpos kavos ruošimo kamera, o nepralenkiamą gėrimų įvairovę – dvigubi miltelių indai, garų vamzdelis ir atskiras karšto vandens piltuvėlis. Ruoškite aukščiausios kokybės kavą, karštą šokoladą, chai ar ką tik panorėsite. Sušildykite puodelį karšto vandens piltuvėliu – ruoškite arbatą ar sultinį. O jei norite dar daugiau, įmontuotas garų vamzdelis leis pasijusti tikra barista ir kurti šedevrus latte puodelyje. Pakelkite kavos ruošimo patirtį į naujas aukštumas ir mėgaukitės puikia kava su nuostabia pieno puta! Dr. Coffee Coffee Zone – tai tobulas pasirinkimas HORECA segmento atstovams bei stambiems biurams.

Profesionaliam naudojimui skirtas Dr. Coffee Coffee Zone užtikrina aukštą efektyvumą bei itin stabilų, net 200 puodelių per dieną našumą.

 

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Center

4099,00

Nuo šiol tobulai paruošta kava mėgautis – dar paprasčiau. Pristatome jums išmanųjį – itin lengvai prižiūrimą ir gėrimų įvairove nustebinsiantį automatinį Dr. Coffee kavos aparatą Coffee Center. Tai modernus, elegantiškas, tobulai savitarnos zonoms pritaikytas profesionalus kavos aparatas, sukurtas užtikrinti neprilygstamą gėrimų įvairovę ir patogų bei lengvą naudojimą. Itin gausų gėrimų pasirinkimą garantuoja ne tik didelė kavos pupelių talpą, bet ir papildomai integruoti net 3 miltelių indai, iš kurių be jokio vargo paruošite tobulą kavą, arbatą, karštą šokoladą, chai latte, mačią (angl. matcha) ir visus kitus įmanomus gėrimus iš kavos pupelių, miltelių ir (ar) su pagardais. Stilingas ir inovatyvus Coffee Center – tai puikus pasirinkimas visiems HORECA segmento atstovams ar dideliems biurams, keliantiems ypač aukštus reikalavimus kavos kokybei bei norintiems palepinti savo darbuotojus, svečius ir klientus neįtikėtinai plačiu gėrimų pasirinkimu. Kavos aparatas rekomenduojamas verslams, kurių kasdienis poreikis sudaro 200 kavos puodelių.

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW

4899,00

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW yra sukurtas greitai ir efektyviai ruošti plačią kavos bei gėrimų su pagardais įvairovę – nuo tradicinės espreso ar kapučino kavos iki moka (mocha) ar kakavos. Nepralenkiamą kavos aromatą bei aukštą našumą užtikrina 21 g talpos kavos ruošimo kamera, du naujos kartos kavos malūnai bei dvigubi boileriai, o platų gėrimų pasirinkimą – miltelių modeliai, šviežio pieno funkcija bei karšto vandens piltuvėlis. Išskirtiniai kavos aparato Dr. Coffee F200 MPW bruožai – tai stabili kavos ekstrakcijos kokybė, didelis gėrimų paruošimo greitis, naujoviška šaltos kavos funkcija bei išmani temperatūros kontrolės sistema.

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW yra rekomenduojamas verslams, kur per dieną išgeriama apie 200 puodelių gėrimų.

Kavos aparatas Dr. Coffee F10

1399,00

Dr. Coffee F10 – stilingas, kompaktiškas ir ekonomiškas superautomatas savo turimų funkcijų gausa prilygsta kavinėms skirtiems profesionaliems kavos aparatams. Keraminės kavos malūnėlio girnos bei patentuota dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema suteiks galimybę eksperimentuoti ir džiuginti svečius bei darbuotojus naujais kavos skoniais. Interaktyvus 7 colių jutiklinis ekranas leis išsirinkti mėgstamą kavą iš 24 kavos gėrimų įvairovės, keisti proporcijas ar plakti pieną būtent taip, kaip mėgstate. Elegantiškas bei tyliai veikiantis Dr. Coffee F10 idealiai tinka biurams, konferencijų salėms, salelėms ir puikiai dera net prie įmantriausio interjero.

Kavos aparatas Dr. Coffee F11 Big Plus

1799,00

Jūs nusipelnėte gerti kokybišką kavą! Dr. Coffee pristato itin aukštos kokybės, stilingą, elegantiškos išvaizdos kavos aparatą F11 Big Plus, kuris leis mėgautis sodraus aromato, tobulos tekstūros nepriekaištingai paruošta kava. Tokia, kokią mėgstate – šilkine juoda, sodria ir stipria espresso ar latte su puria, burnoje tirpstančia pieno puta. Pažangiausias technologijas ir didelę meilę gerai kavai Dr. Coffee sujungė kurdami profesionalius, aukšto našumo kavos aparatus. F11 Big Plus kompaktiškas, bet galingas kavos aparatas puikiai tiks biurams, konferencijų salėms, susitikimų kambariams, nedidelėms prekybos vietoms, kepyklėlėms ar net ras vietą ant Jūsų virtuvės stalviršio. Mėgaukitės puikia kava. Rinkitės F11 Big Plus ir leiskite Dr. Coffee Jus nustebinti!

Kavos aparatas Dr. Coffee F12 Big Plus

1999,00

Dr. Coffee F12 Big Plus. Atskleiskite kavos aromato paslaptį! Elegantiškas, rafinuoto dizaino F12 modelis – tai Dr. Coffee pasididžiavimas, kuris papuoš net įmantriausią interjerą ir patrauks Jūsų dėmesį dėl itin aukšto našumo ir plataus funkcionalumo. Pažangiausiomis technologijomis, dviguba vandens siurblio sistema ir itin didelėmis talpomis aprūpintas superautomatas pagamins daugybę skirtingų kavos gėrimų ir visiškai patenkins biurų, kepyklų, VIP, poilsio bei savitarnos zonų poreikius.