Pažangiausios technologijos bei patikima kontrolės sistema, apimanti kiekvieną gamybos etapą, leido Dr. Coffee sukurti aukščiausios kokybės superautomatinius kavos aparatus komerciniam bei HoReCa segmentams.

Inovatyvios technologijos ir platus individualiems poreikiams pritaikytų nustatymų pasirinkimas leidžia paruošti gausų karštų bei šaltų gėrimų asortimentą, o integruotos prasiplovimo bei valymo programos užtikrina paprastą kavos aparatų priežiūrą bei naudojimą.

Modernios Dr. Coffee įdiegtos kavos pupelių malimo, virimo bei pieno plakimo sistemos užtikrina nepriekaištingai paruoštą profesionalaus barista lygio kavą. Su karšta, o gal šalta šilkine pieno puta. Būtent tokia, kokios Jums reikia!

Dr. Coffee siekia ne tik patenkinti, bet ir pranokti vartotojų lūkesčius, todėl siūlomi kavos aparatai pasižymi itin aukštu našumu, moderniu bei ergonomišku dizainu, yra aprūpinti talpiais kavos bei vandens rezervuarais, šiuolaikiškais IT sprendimais bei patogiais, itin dideliais jutikliniais ekranais.

Ypatingą dėmesį Dr. Coffee skiria naujausioms technologijoms bei gaminamos produkcijos kokybei, kas, neabejotinai, pelnys kavos mylėtojų pripažinimą.

Misija

Kurti pačią geriausią mėgavimosi kava patirtį.

Vizija

Būti pasaulinės kavos aparatų rinkos lyderiu.

Pagrindinės vertybės

PAGARBA

Savo veiklą Dr. Coffee grindžia pagarba gamtai, žmonėms bei viskam, kas mus supa.

DRĄSA

Dr. Coffee tiki, kad kiekvienas, didelis ar mažas, dalykas, esantis šiame pasaulyje, atsirado priėmus drąsų sprendimą. Dėl šios priežasties daug dėmesio skiria šiai savybei ir skatina darbuotojus nebijoti priimti drąsius sprendimus – pasitikėti savimi duodant pažadus ir prisiimant atsakomybę, išdrįsti susidurti su sunkumais ir iššūkiais, būti drąsiems, aistringiems ir bebaimiams.

PRAKTIŠKUMAS

Dr. Coffee skatina kiekvieną išdrįsti svajoti bei imtis veiksmų, kad jų svajonės virstų realybe. Tai reikalauja praktiško požiūrio bei skatina atkakliai, žingsnis po žingsnio siekti savo tikslų.

INOVACIJOS

Mūsų aplinka ‒ itin konkurencinga ir nuolat besikeičianti, todėl nelieka nieko kita, kaip tik augti ir tobulėti judant pirmyn. Reikia sutelkti visas jėgas, greitai reaguoti į rinkoje vykstančius pokyčius bei užsitarnauti pagarbą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, daugiausia dėmesio Dr. Coffee skiria technologinėms, aptarnavimo bei vadybos inovacijoms.

Kultūra

Dr. Coffee žino, kad puikus šios dienos rezultatas – tai sunkus vakarykštės dienos darbas. Tik sunkiai ir atkakliai dirbant galima sukurti tikrąją vertę savo klientams ir dovanoti laimės akimirkas. Kasdien žingsnis po žingsnio darome pažangą šiame kelyje: pripažįstame atvirą kultūrą, skatiname mokymosi atmosferą, mėgaujamės profesiniu gyvenimu ir tobulėjame.